Get Adobe Flash player

позачергової сорок восьмої сесії

Вложения:
Скачать этот файл (повестка 48.doc)Перелік[Порядок денний позачергової сорок восьмої сесії]40 kB

позачергової сорок сьомої сесії

Вложения:
Скачать этот файл (повестка 3012.doc)Перелік[Порядок денний позачергової сорок сьомої сесії]42 kB

позачергової сорок шостої сесії

Вложения:
Скачать этот файл (повестка . ..doc)Перелік[Порядок денний позачергової сорок шостої сесії]47 kB
Відкрите Звернення Голови Асоціації міст України Віталія Кличка
до Президента України, Голови Верховної Ради України,
Голів депутатських фракцій та груп
Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.
Відрахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів було запроваджене у 2015 році як компенсація за зменшення надходжень від  ПДФО з 75% до 60%, скасування субвенції на комунальне дорожнє господарство, низки інших податкових платежів. Місцевий акциз з пального для громад – це суттєвий фінансовий ресурс на розвиток: соціальна інфраструктура, місцеві дороги, освітні та медичні заклади, спортивні та дитячі майданчики.
Скасування місцевого акцизу на пальне призведе до критичних соціальних наслідків для населення України. Громади втратять надійне джерело надходжень до місцевих бюджетів у часи економічної кризи, спричиненої пандемією і, як результат, можливість утримувати заклади освіти та охорони здоров’я; фінансувати зарплати вчителів, вихователів, лікарів; здійснювати закупівлі медикаментів та медичного устаткування, необхідних сьогодні для допомоги хворим на COVID-19. Адже, для багатьох громад акциз з пального приносить до 50% доходів у місцеві бюджети.
Від імені Асоціації міст України закликаю Президента України, Голову Верховної Ради України, Голів депутатських фракцій та груп підтримати збереження на постійній основі зарахування до доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 13,44 % акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Переконаний, що це дозволить не допустити зростання дефіциту місцевих бюджетів та сприятиме забезпеченню фінансової спроможності місцевого самоврядування як здобутку децентралізації.

Як отримати виписку та установчі документи громадському формуванню зі статусом юридичної особи з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань після проведеної реєстраційної дії.

Вложения:
Скачать этот файл (Мин.юстиция.pdf)Мін. юстиція[Отримати виписку та установчі документи]408 kB

позачергової сорок п′ятої сесії

Вложения:
Скачать этот файл (повестка 0311.doc)Перелік[Порядок денний позачергової сорок п′ято сесії]42 kB

про підсумки конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної оцінки земельної ділянки.

            Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості земельної ділянки.

            За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, який відбувся   21.10.2020 року, конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцем на проведення експертної оцінки земельної ділянки кадастровий номер 4411870400:07:001:0001, розташованої за адресою 93193, Луганська область, м.Новодружеськ вул.Миру,17, площею 0,1108 га: ТОВ «БІНОМ – ГРУП».

            Ціна виконання робіт з оцінки 2700,00 грн., строк виконання робіт 5 днів.

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" встановлено строки розгляду документів, які подаються для державної реєстрації, зокрема, громадських формувань. Строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.

          Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, у сфері державної реєстрації громадських формувань здійснюється у такі строки:

          щодо творчої спілки, місцевого осередку творчої спілки - не пізніше 30 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо постійно діючого третейського суду - не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо структурного утворення політичної партії - не пізніше 10 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо первинного осередку політичної партії - протягом одного робочого дня з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо професійної спілки, її організації або об’єднання, організації роботодавців, її об’єднання – не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо громадського об’єднання, місцевого осередку громадського об’єднання із статусом юридичної особи - не пізніше трьох робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи - не пізніше трьох робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації.

          Строк розгляду документів щодо творчої спілки, місцевого осередку творчої спілки, професійної спілки, її організації або об’єднання, організації роботодавців, її об’єднання, громадського об’єднання, місцевого осередку громадського об’єднання із статусом юридичної особи, може бути продовжений суб’єктом державної реєстрації за необхідності, але не більше ніж на 15 робочих днів.

          Також, державна реєстрація може проводитися у скорочені строки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1133 "Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки" (зі змінами).

          Державна реєстрація у скорочені строки проводитися виключно за бажанням заявника, у разі внесення ним додатково до адміністративного збору плати за проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки.

Подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

________________________________________________________________________________

Міністерством юстиції України запроваджено та забезпечено функціонування вже на протязі декількох років зручного онлайн сервісу, який дає можливість за наявності доступу до мережі Інтернет, скористатися деяким послугами Міністерства юстиції України.

            Зокрема, для громадських організацій забезпечено можливість подання документів для державної реєстрації створення громадської організації та попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації.

            При подачі документів реалізована можливість завантаження документів-зразків після коректного заповнення яких, їх можна подати для державної реєстрації створення громадської організації як онлайн, через Он-лайн будинок юстиції, так і звернувшись до відповідного суб'єкта державної реєстрації.

            Звертаємо увагу, що для подачі документів для державної реєстрації створення громадської організації засновникам необхідно мати електронний цифровий підпис.

            Для подачі документів для попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації наявність електронного цифрового підпису необов'язкова, потрібна лише реєстрація на порталі Он-лайн будинку юстиції.

            Також, стануть в нагоді особам, які створили громадську організацію та бажають подати документи, доступ через Он-лайн будинок юстиції до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Реєстру громадських об’єднань, в яких можна перевірити тотожність найменування новоствореної громадської організації, оскільки законодавством встановлено, що не може бути зареєстроване громадське об'єднання найменування якого тотожне вже зареєстрованому громадському об'єднанню.

            Скористатися Он-лайн будинком юстиції можна перейшовши за посилання у мережі Інтернет - https://online.minjust.gov.ua.

            Нагадуємо, що отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків)

_______________________________________________________________________________