Get Adobe Flash player

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" встановлено строки розгляду документів, які подаються для державної реєстрації, зокрема, громадських формувань. Строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.

          Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, у сфері державної реєстрації громадських формувань здійснюється у такі строки:

          щодо творчої спілки, місцевого осередку творчої спілки - не пізніше 30 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо постійно діючого третейського суду - не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо структурного утворення політичної партії - не пізніше 10 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо первинного осередку політичної партії - протягом одного робочого дня з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо професійної спілки, її організації або об’єднання, організації роботодавців, її об’єднання – не пізніше 15 робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо громадського об’єднання, місцевого осередку громадського об’єднання із статусом юридичної особи - не пізніше трьох робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації;

          щодо громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи - не пізніше трьох робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації.

          Строк розгляду документів щодо творчої спілки, місцевого осередку творчої спілки, професійної спілки, її організації або об’єднання, організації роботодавців, її об’єднання, громадського об’єднання, місцевого осередку громадського об’єднання із статусом юридичної особи, може бути продовжений суб’єктом державної реєстрації за необхідності, але не більше ніж на 15 робочих днів.

          Також, державна реєстрація може проводитися у скорочені строки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1133 "Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки" (зі змінами).

          Державна реєстрація у скорочені строки проводитися виключно за бажанням заявника, у разі внесення ним додатково до адміністративного збору плати за проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у скорочені строки.

Подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

________________________________________________________________________________

Міністерством юстиції України запроваджено та забезпечено функціонування вже на протязі декількох років зручного онлайн сервісу, який дає можливість за наявності доступу до мережі Інтернет, скористатися деяким послугами Міністерства юстиції України.

            Зокрема, для громадських організацій забезпечено можливість подання документів для державної реєстрації створення громадської організації та попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації.

            При подачі документів реалізована можливість завантаження документів-зразків після коректного заповнення яких, їх можна подати для державної реєстрації створення громадської організації як онлайн, через Он-лайн будинок юстиції, так і звернувшись до відповідного суб'єкта державної реєстрації.

            Звертаємо увагу, що для подачі документів для державної реєстрації створення громадської організації засновникам необхідно мати електронний цифровий підпис.

            Для подачі документів для попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації наявність електронного цифрового підпису необов'язкова, потрібна лише реєстрація на порталі Он-лайн будинку юстиції.

            Також, стануть в нагоді особам, які створили громадську організацію та бажають подати документи, доступ через Он-лайн будинок юстиції до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Реєстру громадських об’єднань, в яких можна перевірити тотожність найменування новоствореної громадської організації, оскільки законодавством встановлено, що не може бути зареєстроване громадське об'єднання найменування якого тотожне вже зареєстрованому громадському об'єднанню.

            Скористатися Он-лайн будинком юстиції можна перейшовши за посилання у мережі Інтернет - https://online.minjust.gov.ua.

            Нагадуємо, що отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або отримати консультацію за телефонами - 0953624202, 0645242216.

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків)

_______________________________________________________________________________

Виконавчий комітет Новдружеської міської ради інформує про проведення повторного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

            Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: Луганська область, м.Новодружеськ вул.Миру,17, площею 0,1108 га.

Запланована дата оцінки 30.09.2020.

Вложения:
Скачать этот файл (ОБьЯВА про проведення конкурсу 21.10.2020.doc)Об'ява[Про проведення конкурсу]32 kB

Виконавчий комітет Новодружеської міської ради інформує про підсумки конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки

            Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: м. Новоодружеськ вул.Миру,17, площею 0,1108 га.

            Конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності, призначений на 28.09.2020 року, конкурсною комісією визначений таким, що не відбувся.

Виконавчий комітет Новодружеської міської ради

На розгляді у Верховній Раді України перебуває проєкт Постанови №3693 від 18.06.2020 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь". 
Асоціація міст України розглядає таку ініціативу як черговий крок в напрямку посилення тиску на органи місцевого самоврядування напередодні місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня 2020 року. Адже прийняття Верховною Радою України такого рішення на початку виборчої кампанії створить додатковий інструмент політичного впливу на діючих міських голів та посадових осіб місцевого самоврядування (лист АМУ у посиланні).
 
 
 

Виконавчий комітет Новдружеської міської ради інформує про проведення повторного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Вложения:
Скачать этот файл (ОБьЯВА.doc)Об'ява[Про проведення конкурсу]32 kB

Виконавчий комітет Новодружеської міської ради інформує про підсумки конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки

            Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: м. Новоодружеськ вул.Миру,17, площею 0,1108 га.

            Конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності, призначений на 04.09.2020 року, конкурсною комісією визначений таким, що не відбувся.

Виконавчий комітет Новодружеської міської ради

інформує

Вложения:
Скачать этот файл (Додаток_1.pdf)Додаток 1 до листа[Онлайн реєстрація до громадської організації за допомогою Онлайн будинку юстиції]163 kB
Скачать этот файл (Додаток_2.pdf)Додаток 2 до листа[До уваги структурних утворень політичних партій]170 kB
Скачать этот файл (Лист_1.pdf)Лист[Про розміщення інформації]239 kB

Виконавчий комітет Новдружеської міської ради інформує про проведення повторного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені  до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Вложения:
Скачать этот файл (ОБьЯВА про проведення конкурсу 04.09.2020 (1).doc)Об'ява[Про проведення конкурсу]32 kB
Виконавчий комітет Новодружеської міської  ради інформує про підсумки конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки
Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: м. Новоодружеськ вул.Миру,17, площею 0,1108 га.
Конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності, призначений на 12.08.2020 року, конкурсною комісією визначений таким, що не відбувся.
Виконавчий комітет Новодружеської міської ради

інформує

Вложения:
Скачать этот файл (Додаток 1.pdf)Додаток 1[Додаток 1 до східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ]55 kB
Скачать этот файл (Додаток 2.pdf)Додаток 2[Додаток 2 до східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ]72 kB
Скачать этот файл (Лист.pdf)Лист[Про розміщення інформації]115 kB
Скачать этот файл (Стаття 1.doc)Державна реєстрація припинення громадського об\'єднання[Державна реєстрація припинення громадського об\'єднання, що не має статусу юридичної особи у Луганській області]28 kB
Скачать этот файл (Стаття 2.doc)Державна реєстрація змін[Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у Луганській області]32 kB

про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Вложения:
Скачать этот файл (Обьява Новий Путь.doc)Конкурсний відбір [Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: Луганська область, м.Новодружеськ вул.Миру,17, площею 0,1108 га]30 kB